Beykoz Evden eve nakliyat hizmeti günümüzde oldukça gelişmiş şartlarla sunulan bir hizmettir. Firmamız bu konuda oldukça kaliteli bir hizmeti sizlere sunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetini talep edecek olan kişiler firmamızla iletişime geçip evin taşınacak gününe dair bilgi vermeleri gerekir. Bu konuda bir tarih belirlemek suretiyle taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Ancak öncesinde evi taşınacak olan kişi bazı görevleri yerine getirmesi gerekir. Bu görevlerin başında firma tarafından imzalanacak olan sözleşme gelir. Beykoz evden eve nakliyat firmamız sözleşme konusunda oldukça hassas davranan firmalardandır. Çünkü hem karşı tarafın hem de eşyayı taşıyan olduğu için iki tarafı da düşünerek hareket etmektedir.

Taşınma Sözleşmesine Dair Genel Bilgiler

Beykoz evden eve nakliyat firmamızla anlaşıldıktan sonra ve sözleşme imzalandığı takdirde yeni adrese taşınması ve taşınma sırasında paketleme işlemi gibi işlemler firmamız tarafından yapılır. Aynı zamanda firmamız nakliyat işlemini gerçekleştirirken eşyaların hasar görmesi durumu söz konusu olursa ortaya çıkan hasar ya taşıma fiyatından düşürür ya da gerekli şekilde karşılanır.


Firmamız tarafından taşınan eşyaları da herhangi bir eksiklik tespit edilirse firmamız bu konuda sorumlu olacaktır. Eğer ki firmamız sözleşmede yer alan şartları yerine getirmezse bu konuda sorumlu olup karşı tarafın sözleşme iptal etmesi hakkına saygı duyacaktır. Aynı zamanda firmamız taşınacak eşyaların kamyona düzenli bir şekilde yerleştirilmesinden ve yine eşyaların başına gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu olur.

İlgili Haber : Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Sözleşmede Karşı Tarafın Sorumlu Olması

Eğer ki taşınacak evin eşyalarının paketlenmesi işlemi eşya sahibi tarafından yapılmış ise ve paketlenmesi bu şekilde kalması isteniyor ise bu durumda eşyanın başına gelebilecek hasarlardan dolayı firmamız sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda eşyanın taşınacağı tarih belirlenmiş ve karşı taraf bu tarihte ortada yoksa firma sözleşmeyi feshetme hakkına sahiptir.

Yine karşı sözleşmede yer almayan bir eşyasının başına herhangi bir hasar geldiğinde firmamız sorumlu olmayacaktır. Çünkü sözleşmede açık bir şekilde eşyalardan bahsedilmesi gerekmektedir. Bu sözleşmelerde en önemli iki tarafında sözleşmeye açık bir şekilde uyması gerekir. İki tarafında ilgilendiren durumlar söz konusu olduğunda iki tarafta açık bir şekilde hak iddia edecektir.