Bostancı Evden Eve Nakliyat

Günümüzde taşınmak zorlu ve maddi açıdan da yıpratıcı bir olabilmektedir. Piyasada bu işi layıkıyla yerine getiren firmalar mevcuttur. Önemli olan bu güvenilir firmalar ile çalışmaktır. Bostancı nakliyat işleri yapan firmalar arasından bizler sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Evden eve taşınırken planlı olunmalı ve ilk önce taşınılacak olan ev  bulunmalıdır.

Bu işlemlerden sonra evin temiz olması eksikliklerin giderilmesi gerekir. Daha sonra güvenilir ve işinde iyi profesyonel ekipler ile çalışan bir firma bulmanız şarttır. Alanında uzman olan kişiler ile gerçekleştirilen taşınma işlemi sorunsuz olarak yapılır. Bizler de profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde işini iyi yapan firmalar arasında yer almaktayız.

İlgili Link: Küçükbakkalköy Evden Eve Nakliyat

Bostancı Nakliyat Hizmetinde Asansörlü Taşımacılık Sistemi

Nakil hizmeti veren firmaların bazıları sadece taşıma işi gerçekleştirirken bazı firmalar ise her türlü hizmeti sunarak en güvenli taşıma işini yapmaya çalışır. Bizim firmamız sadece taşıma işini yapmaz. Sizlerin taşınma ile ilgili her türlü problemini çözmeye de çalışır. Asansörlü taşımacılık ise hizmetlerimiz arasında yer alır.

Sizlere zamandan tasarruf sağlayacak olan bu sistem ayrıca eşyaların zarar görme riskini de en aza indirir. Eşyalarınız balkon ya da pencereden içeriye taşınır. İnsan gücü ile ortalama 5 saatte yapılacak bu iş asansörlü nakliye hizmeti ile 2 saate kadar düşebilmektedir. Bostancı nakliyat firması arasından asansörlü hizmet arıyorsanız firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. 

İlgili Link: Tokatköy Evden Eve Nakliyat

Garantili Bostancı Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızı sizler kadar önemseyerek çalışırız. Maddi ve manevi açıdan değeri bulunan eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli önlemleri alarak hizmet veririz. Bizim ile çalıştığınız taktirde eşyalarınıza zarar gelme ihtimali çok düşüktür. Fakat yine de bazen beklenmedik kazalar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda ise garantili taşımacılık sistemi devreye girer. 

Bostancı evden eve  nakliyat işlerinde garantili taşımacılık sistemi sayesinde taşınmanın keyfine varabilirsiniz. Bizler sizleri mağdur etmemek için çalışırız. Bir ekspertiz aracılığı ile eşyalarınıza emsal bir değer belirlenir. Karşılıklı olarak bir sözleşme sonrasında artık garantili taşımacılık hizmetinden fayda sağlayabilirsiniz. Taşınma sırasında çizik, darbe, kırılma gibi durumlarda garanti devreye girerek zararınız karşılanır. 

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve taşınırken birçok şeye dikkat etmeniz gerekir. Yeni evin elektrik, su, internet gibi aboneliklerinin zamanında açılma talimatını vermeniz şarttır. İki eve birden kira ödememek için taşınma işleminin olabildiğince hızlı yapılması lazımdır. Evi toplamaya en az bir ay öncesinden başlayınız. Toparlanmak için gerekli olan malzemeleri temin ediniz.

Eşyalarınız koli içine girdikten sonra üzerine içinde ne olduğunu yazarsanız yerleşirken zorluk yaşamazsınız. Kırılacak olan eşyaların üzerine yazacağınız not sayesinde Bostancı nakliyat hizmeti veren  personelimiz ekstra dikkat ederek zarar görmesini önler. Beyaz eşyalarınızın fişini 12 saat önceden çekip dinlendirmesi de gereklidir.

Firmamız Ne Gibi Hizmetler Sunuyor?

Piyasada birçok nakliye firması vardır. Bostancı nakliyat işleri denilince akla ilk bizler geliriz. Uzman ve titiz çalışan kadromuz sayesinde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sigortalı taşımacılık, asansörlü taşımacılık, parça eşya taşımacılığı gibi yeni nesil taşımacılık hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırma için bizlere ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat garantisiyle hizmet sunmaya devam ediyoruz.