Fatih Evden Eve Nakliyat Firması

Evde kullanılan bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, elektronik aletler, mutfak araç ve gereçleri, mobilya ürünleri, salon takımı, oturma grubu, elbiseler ve diğer tüm eşyalar malzemelerin bir adresten farklı bir adrese taşınması işlemine evden eve nakliyat denir. Evden eve nakliyat işleri, profesyonellik gerektirmekle beraber taşıma hizmeti alınacak firmanın nitelikte olması gerekir. Aksi takdirde eşyaların taşınması sırasında darbe, çizik ve deformasyonların oluşması kaçınılmaz olacaktır. Nakliyat sektöründe hizmet sunmaya çalışan, ancak taşıma işlemlerinin gerektirdiği ciddiyeti ve profesyonelliği sağlayamayan firmalar tarafından yapılan taşıma işlemlerinde hem eşyalar zarar görmekte, hem de eşya sahibi mağdur olmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için kaliteli ve güvenilir hizmet alarak tüm eşya ve malzemelerin zarar görmeden taşınabilmesi için Fatih evden eve nakliyat firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

İlgili Haber : Küçükbakkalköy Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Firması Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat işlemlerinde hizmet alınan firmanın seçiminde, aşağıda belirtilen hususlara dikkat ederek seçim yapılması çok faydalı olacaktır.

  • Hizmet alınacak firmanın, şehir içi ve şehirlerarası taşıma işlemini gerçekleştirebilmesi için gerekli olan belgelere ve sertifikalara sahip olması gerekir.
  • Firmanın asansörlü taşıma sisteminin bulunup bulunmadığına bakılmalıdır.
  • Nakliyat firmasının kurumsal bir yapıya sahip olması, kurumsallığı gösteren web adresinin bulunması, sosyal medya araçları olan WhatsApp, Instagram, Facebook, Twitter gibi araçların aktif olarak kullanılıp kullanılmadığına dikkat edilmelidir.
  • Hizmet alınacak firmanın eşyaları sigortalayarak taşıma hizmeti sunmasına özellikle dikkat edilmelidir.
  • Firmanın taşıma işlemlerinde kullandığı ekipmanların, firmanın mülkiyetine ait olduğu konusunda bilgi sahibi bulunmalıdır.

Fatih evden eve nakliyat firması, bilgi birikimi ve tecrübesiyle ve kurumsal yapısıyla, kaliteli hizmet anlayışı ile taşıma işlemlerini gerçekleştirir. Taşıma işlemleri yapılırken tüm eşyalar ve malzemeler sigortalandığı için müşterilerimizin mağdur olması engellenir ve eşyaların zarar görmemesi için asansörlü taşıma sistemi kullanılır.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Fatih evden eve nakliyat firması olarak öncelikle müşterimizin verdiği adrese gidilerek eşyaların büyüklüğü, sayısı, asansörlü taşıma sisteminin kullanılabilmesi için binanın konumu gibi detaylar hakkında bilgi edinilir. Bu işlemden sonra sözleşme imzalanır ve taşıma günü ve saati belirlenir. Kaba eşyalar dışında mutfak araç gereçleri, elbiseler gibi malzemeler firma elemanlarımız tarafından taşımaya hazır hale getirilecekse, taşıma gününden 1 veya 2 gün öncesinden bu malzemeler ambalajlanarak paketlenir. Ayrıca beyaz eşyalar, darbelere karşı ambalajlanarak taşımaya hazır hale getirilir. Belirlenen gün ve saatte aracımız ile birlikte uzman personelimiz verilen adrese gidilerek evde bulunan beyaz eşyalar ambalajlar ile sarılır, demontajı yapılacak ürünler taşımaya hazır hale getirilir. Tüm eşya ve malzemeler, asansörlü taşıma sistemi ile araca uygun şekilde yüklenir. Eşyalar araca yüklendikten sonra yeni adrese gidilir ve tüm eşya ve malzemeler, müşterimizin isteği doğrultusunda odalara yerleştirilir. Beyaz eşyaların bağlantıları yapılır, demontajları yapılan ürünlerin montajları yapılarak kullanıma hazır hale getirilir. Eşyaların taşınması sırasında olası herhangi bir çizik, darbe, deformasyon olup olmadığını kontrol etmek amacıyla tüm eşya ve malzemeler müşterilerimiz ile birlikte kontrol edilir ve bu işlemden sonra taşıma işlemi sonlandırılır.