EVDEN EVE TAŞIMA

Evinizin bir noktadan alınıp başka bir yere taşınmasına evden eve nakliyat denir. Ev taşırken eşyaların zarar görmemesi için tercih edilen nakliye şirketlerine ise evden eve nakliyat şirketi denir.

Ofis Taşımacılığı
OFİS TAŞIMA

Ofis taşımacılığı konusunda tarafımızdan hizmet talep eden birçok kişinin öncelikli talebi taşınırken işlerin aksamamasıdır. Yapılacak olan sağlıklı bir planlama ile birlikte iş saatleri dışında taşımacılık işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

DEPOLAMA HİZMETLERİ

İstanbul’un hem avrupa hem anadolu yakasında bulunan depolarımız ile kısa ve uzun süreli depolama ihtiyaçlarınız için profesyonel çözüm ortağı olarak hizmetinizdeyiz.

Asansörlü Taşımacılık
ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

İstanbul içerisinde ihtiyaç duymuş olduğunuz asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili profesyonel çözüm ortağınız olarak hizmet sağlıyoruz.

KURUM TAŞIMA

Banka şubesinin veya arşivinizin taşınması için başvurabileceğiniz İstanbul’un tek nakliye şirketi olarak hizmetinizdeyiz. Geniş bir araç filosu, çok sayıda çalışan ve iyi bir planlama ile bankanızın taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Farklı sebeplerden ötürü bulunduğu şehirden başka bir şehire yapılacak olan ev taşımacılıklarına şehirlerarası evden eve nakliyat diyoruz. Özellikle okulların tatil olduğu dönemlerde yoğunluğun yaşandığını bilerek hareket etmenizi önerir.