Kartal Nakliyat

Evden eve nakliyat günümüzde çok ihtiyaç duyulan bir sektördür. İnsanlar evini başka bir yere taşımak istediği zaman nakliyat şirketlerine ihtiyaç duyar ve her geçen gün bu şirketler de gelişmektedir. Kartal Evden eve nakliyat da tam olarak bir evin başka bir yere taşınması işlemidir. Ancak çok basit bir iş olmadığı için evden eve taşıma işi yapan firmaların bir takım özellikleri taşıması gerekir. Bu firmaların yeteri kadar donanımlı, teknik bilgiye sahip, hızlı, dikkatli, güvenilir ve tecrübeli elemanlara sahip olması gerekir.

Kartal Evden eve nakliyat hizmeti sağlayacak firmanın, sektöründe evini taşıyacak kişilere eşya paketlemesi, montaj, kurulum, indirme bindirme ve asansörlü taşımacılık hizmetleri verildiği için firmada çalışan elemanların da bu becerileri sağlayabiliyor olması ve tecrübeli olması şarttır. Özellikle mobilya ve beyaz eşya taşımak dışarıdan görüldüğü kadar da basit değildir. Bununla birlikte her türlü eşyaya dair paketleme yapılması da dikkat ve özen gerektirir. Yapılacak küçük bir hata büyük hasarlara yol açabilmektedir.

Kartal Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılır?  

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti almak yada evini bir yerden başka bir yere taşıyacak olan müşteri güvenilir ve yukarıda belirtilen özellikleri taşıyan bir evden eve nakliyat firmasına başvuru yapar. Firmada çalışan uzman personeller taşınacak olan kişinin eski evine gelir ve eşya kontrolü yapar. Eşya kontrolünün yapılmasındaki amaç ise evde bulunan eşyalara göre yük aracının hazırlanıyor olmasıdır. Hedef yek seferde tüm eşyaları gideceği yere sağlam bir şekilde götürebilmek olmalıdır.

Eşyaların kontrolü sağlandıktan sonra yine uzman personeller tarafından her türlü eşya paketlenir. Mutfak eşyaları, beyaz eşyalar, mobilyalar, küçük ev aletleri ve diğer malzemelerin her biri eşyaya hasar vermeyecek sağlam paketler ile kolilere yerleştirilir. Eğer müşteri talep ediyorsa evin temizliği de yapışır. Paketleme işleminden sonra araca tüm eşyalar sağlam bir şekilde yerleştirilir. Yeni adrese geldikten sonra da eşyaların yerleştirilmesi ve montajı firmaya aittir. Bu işlemlerin her biri ortalama bir gün içerisinde halledilir. Tabi bu süre gidilecek adrese göre değişir.

İlgili Haber : Kaynarca Nakliyat

Taşıma Sistemleri  

Evden eve nakliyat firmalarında normal taşıma dışında asansörlü taşıma yöntemi de bulunmaktadır. Asansörlü taşımacılık sisteminde eşyalar yeni adrese getirildikten sonra bina önüne bir asansör kurulur. Bu asansöre aşağıdan uzman personel eve çıkacak eşyayı yerleştirir ve yukarıdan da bir eleman eşyayı alıp yerine yerleştirir.

Özellikle yüksek katlı binalarda bu sistem çok tercih edilir. O kadar çok eşyayı merdivenden taşımak hem vakit kaybı olur hem de eşyaların hasar almasının da riskini arttırır. Bu nedenle eğer müşteri de kabul ederse yüksek katlı binalarda asansörle taşıma yöntemi kullanılır.

İlgili Haber : Üsküdar Nakliyat

Eşya Taşıma Sigortası

Bir evden eve nakliyat  firması müşterisi ile eşya sigortası yapmalıdır. Eşya sigortası kapsamında firmadan kaynaklı taşınan herhangi bir eşyaya zarar gelirse firma eşyanın bedelini müşteriye ödemek zorundadır. Gerekirse eşyanın yenisi alınır ya da nakit olarak zarar karşılanır. Bu sözleşme doğrultusunda müşterilerin de firmaya olan güveni artar.

Kartal Eşya Taşıma Fiyatları

Kartal Eşya taşıma fiyatları oldukça değişkendir. Bu konu için Kartal Evden Eve Nakliyat firması ile görüşmek daha doğru olacaktır. Eşya taşıma hizmeti için bu firma güvenle tercih edilebilir.