Kaynarca Evden Eve Nakliyat

Kaynarca Nakliyat firması olarak müşterilerimize en iyi şekilde nakliyat hizmeti sunuyoruz. Taşınmak kuşkusuz herkesin çok tedirgin olduğu ve stres yaptığı bir iştir ve bizler de bu stresi sizden kaldırıyoruz. Tecrübeli ekibimiz ve gerekli ekipmanlarımız ile beraber hızlı ve kolay bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Firmamızda asansörlü taşımacılık da dahil olmak üzere son teknolojik yöntemlerle nakliyat hizmeti veriliyor.

Garantili ve Sigortalı Nakliyat

Firmamıza taşınmak için nakliyat başvurusunda bulunduğunuz zaman öncelikle sizinle eşya sigortası imzalıyoruz.  Bu sayede firmamızdan kaynaklı eşyalarınıza hasar gelirse bizler eşyanın zararını karşılıyoruz. Ancak çok dikkatli ve özenli bir şekilde  hareket ettiğimiz için böyle bir ihtimal bulunmuyor. Fakat sizlere güven vermek için eşya sözleşmesi imzalıyoruz.

İlgili Haber : Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Kaynarca Asansörlü Taşımacılık

Eğer yüksek bir katta oturuyorsanız ya da taşınacağınız yer yüksek katlarda yer alıyorsa asansörlü taşımacılık yöntemini kullanıyoruz. Bu sayede eşyalarınızı asansöre koyarak indirip kaldırıyor ve hem zamandan hem de enerjiden tasarruf ediyoruz. Manüel taşımacılık ile bir saat süren nakliyat işi asansörlü sistem ile yarık saat sürüyor. Üstelik eşyalarınız sıfır hasar ile yerleştirilmesi gereken yere yerleşiyor. Asansörlü taşımacılık sisteminde az bir fark ile fiyat farkı oluşuyor.

Paketleme ve Montaj

Kaynarca nakliyat firmamızda eşyalarınızı en iyi şekilde paketliyoruz ve kırılmadan taşınmasını sağlıyoruz. Ayrıca büyük boyutta eşyalarınızın montaj ve kurulumunu da sağlıyoruz. Sizler de firmamızdan hizmet alabilirsiniz.