Küçükbakkalköy Evden Eve Nakliyat Firması

İnsanlar, farklı nedenlerden dolayı taşınmak durumunda kalmaktadır. Özellikle iş değişikliği, tayin, yeni ev satın alma, ev sahibi ile anlaşamama, ev değiştirme gereksiniminin ortaya çıkması gibi sebeplere bağlı olarak evde kullanılan tüm eşya ve malzemelerin farklı bir adrese taşınması durumu ortaya çıkabilmektedir. Evden eve nakliyat işlemleri, profesyonellik gerektiren ciddiyet isteyen bir işlemdir. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyatta; evde kullanılan bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, elektronik ürünler, mobilya ürünleri, salon takımı, kanepeler, oturma grubu, mutfak araç ve gereçleri, elbiseler ve diğer tüm malzemelerin taşınması uzmanlık gerektiren bir iştir. Çünkü her bir eşya ve malzemenin özelliğine göre ve hassasiyet derecesi esas alınarak taşıma sırasında olası darbe, çizik ve deformasyonlara karşı muhafaza işlemini gören ambalajlar kullanılarak taşımaya hazır hale getirilmelidir. Bu işlemlerin amatörde yapılması neticesinde emek verilerek ve yüksek ücretler ödenerek alınan eşyalar ve malzemeler, taşınma sırasında zarar görecektir. Bu durum eşya sahipleri için mağduriyetin oluşmasına sebebiyet verecektir. Evden eve nakliyat işlemlerinde herhangi bir sorun yaşamadan güvenli bir şekilde eşya ve malzemelerin taşıtmak istiyorsanız Küçükbakkalköy evden eve nakliyat firması ile iletişime geçerek, firmamız tarafından profesyonel taşıma işlemleri gerçekleştirilir.

İlgili Haber : Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Küçükbakkalköy  Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat firması olarak evden eve nakliyat işlemlerinde, öncelikle müşterilerimiz ile yaptığımız görüşme neticesinde verilen adrese gidilerek ekipmanların ayarlanabilmesi için eşyaların hacmi, sayısı, kapasitesi gibi detaylar hakkında bilgi edinilir. Daha sonra tarafların hukukunu muhafaza etmek için sözleşme imzalanır. Taşıma günü ve saati belirlendikten sonra taşıma gününden 1 veya 2 gün öncesinden demontaj işlemleri yapılacak ürünler ve beyaz eşyalar taşımaya hazır hale getirilir. Ayrıca kaba eşyalar dışında mutfak araç gereçleri, elbiseler gibi malzemelerinde paketlenmesi işlemi, firma elemanlarımız tarafından yapılacaksa bu malzemelerde taşımaya hazır hale getirilir. Taşıma günü araçlarımız personelimiz ve ekipmanlarımız ile birlikte verilen adrese gidilerek beyaz eşyalar, darbelere karşı korunaklı dayanıklı ambalajlar ile paketlenir. Mobilya, oturma grubu, salon takımı gibi ürünlerin demontaj işlemleri yapılır. Tüm eşyalar taşımaya hazır hale getirildikten sonra asansörlü taşıma sistemi kullanılarak araca yüklenir. Araca yüklenen eşya ve malzemeler, yeni adrese yine asansörlü taşıma sistemi ile taşınarak müşterilerimizin isteği doğrultusunda odalara yerleştirilmesi sağlanır. Beyaz eşyaların bağlantıları yapılır, demontajları yapılan ürünlerin tekrar montajları yapılarak kullanıma hazır hale getirilir. Taşıma işlemi sonrasında müşterimiz ile birlikte tüm eşya ve malzemeler kontrol edilerek taşıma işlemi sonlandırılır.

Küçükbakkalköy  Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken birçok faktör göz önünde bulundurularak fiyat tespiti yapılır. Fiyatlar belirlenirken; eşyaların kapasitesi, sayısı, hacmi, eşyaların bulunduğu ve taşındığı evin kat yüksekliği, ek hizmetler, taşıma mesafesi gibi faktörler esas alınarak fiyatlar belirlenir. Küçükbakkalköy evden eve nakliyat firması olarak güvenilir ve kaliteli hizmeti, en uygun fiyat teklifleri ile taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.