Şişli Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemi; bir evden başka bir eve eşyaların taşınması işlemidir. Tayin, iş değişikliği, eğitim, ev sahibi ile anlaşamama gibi nedenlerden dolayı insanlar, başka eve taşınma ihtiyacı ortya çıkmaktadır. Ancak taşınma işlemleri, zor meşakkatli işlemlerdir. Evden eve nakliyat için Şişli evden eve nakliyat firmasından profesyonel destek alınması en doğru tercih olacaktır. Uzman ve profesyonel kişiler tarafından nakliye işlemleri gerçekleştirilmediği takdirde, evde bulunan eşyalar kullanılamaz hale gelebilir. Maddi ve manevi değeri yüksek eşyaların zarar görmemesi için deneyimli kişiler tarafından nakliyat işlemleri gerçekleştirilmelidir. Firmamız, tüm nakliyat işlemleri aşamasında uzman ve deneyimli elemanları ile hizmet vermektedir.

İlgili Haber : Gebze Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Zor ve yorucu olan taşınma işlemleri, Şişli evden eve nakliyat firmamız sayesinde daha kolay ve zahmetsiz bir hale gelir. Firmamızla iletişime geçtikten sonra firmamız bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli elemanlarımız, eşyaların bulunduğu eve giderek eşyaların miktarını belirler ve ekspertiz işlemi gerçekleştirilir. Müşteri ile anlaşma sağlandıktan sonra taşınma günü veya 1 gün öncesinden eve gelinerek eşyalar, mobilyalar, koltuk, kanepe gibi malzemelerin demontaj işlemleri yapılır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon gibi elektronik malzemeler uygun paketleme malzemeleri kullanılarak paketlenerek herhangi bir zarar görmesinin önüne geçilir. Elektronik cihazlar hassas aletler olduğundan düşme veya çarpma esnasında kullanılamaz hale gelebilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için firmamız, paketleme işlemlerini özenle gerçekleştirmektedir. Eşyaların paketleme işlemi gerçekleştirildikten sonra evin konumuna göre asansörlü sistem kurulur. Paketleme işlemi gerçekleştirilen eşyalar, özenli araca yerleştirerek yolda oluşabilecek sarsıntılara karşı herhangi bir zarar görmemesi sağlanır.

İlgili Haber : Kartal Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Firmalarının Avantajları

Şişli Evden Eve Nakliyat olarak nakliye işlemlerini güvenilir ve kaliteli bir şekilde müşterilerimiz için kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Evden eve nakliyat işlemlerinin avantajları şunlardır:

  • Garantili hizmet sunar.
  • İstenilen gün ve saatte nakliye işlemleri gerçekleştirilir.
  • Eşyaların demontaj ve montaj işleri yapılır.
  • Güvenli hizmet sunar.
  • Eşyaların toplanması, paketlenmesi, taşınması ve nakliyesi gibi birçok hizmet aynı anda sunulur.
  • Asansörlü taşıma sistemi ile güvenli bir şekilde taşınır.
  • Daha uygun fiyatlıdır.

Asansörlü Taşıma Sistemi İle Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlerinde asansörlü taşıma sistemi ile eşya ve malzemelerin taşınması birçok avantaj sağlar. Asansörlü sistemde raylı bir mekanizma üzerinde bulunan bir platform ve platformun etrafında yan koruyucu paneller sayesinde eşyalar ve malzemeler güvenli bir şekilde taşınır. Taşınan eşyalarda oluşabilecek olası hasar ve zararlar engellenir. Asansörlü taşıma sisteminin sağladığı yararlardan bir tanesi de zamandan tasarruf sağlaması ve işçilik giderlerinin minimum düzeye düşürmesidir. Bu bakımdan bütçenize uygun fiyat teklifleri ile evde kullanılan tüm eşya ve malzemeleriniz taşınmaktadır. Asansörlü taşıma sisteminin kullanılması bazı durumlarda zorunlu hale gelmektedir. Özellikle apartman iç merdiven genişliğinin eşya taşımaya uygun olmayacak düzeyde dar olması ve eşyaların taşınacağı evin kat seviyesinin yüksek olması gibi durumlarda asansörlü taşıma sisteminin kullanımı zorunlu hale gelir. Asansör kurulacağı zaman binanın çevre şartları, konumunun taşıma sistemi için uygun olup olmadığı göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılır. Şişli evden eve nakliyat firması olarak kullandığımız asansörlü taşıma sistemi son teknoloji olup; güvenli bir şekilde tüm eşya ve malzemelerinizin taşınma işlemleri gerçekleştirilir.