Sultanbeyli Nakliyat Eşya Paketleme

Sultanbeyli evden eve nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirlerarası vermiş olduğumuz tüm hizmetleri sigorta kapsamında yerine getirerek Nakliyat kaynaklı oluşabilecek maddi zararlarınızı karşılıyoruz.

Nakliyat hizmetleri baştan sona profesyonellik gerektirdiği için merdiven altı tabir edilen firmalardan hizmet almanız eşyaların zarar görmesi anlamına gelecektir.  Hizmetlerimize gerçekleştirirken eşyalarını da kendi eşyalarınız gibi muamele ediyor ve Bu doğrultuda Nakliyat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli ve profesyonel olmayan firmalardan hizmet almanız oluşabilecek trafik kazası, yangın veya benzeri olumsuz durumlarda maddi kayıp yaşamanıza neden olacaktır. 

Firma olarak kaliteli ve güvenliği hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile sunarak her bütçeye uygun Nakliyat hizmeti sunuyoruz. Kullanmış olduğu mal taşıma araçları son model ve konforlu araçlar olup eşyaların zarar görmeden taşınmasına olanak sunuyoruz. Taşıma aracını kullanan tüm personelimiz ilgili resmi kuruluşlar tarafından gerekli olan sertifika ve evraklara sahiptir.

 Ayrıca firmamız ilgili  resmi kuruluşlar tarafından gerekli faaliyet belgelerine sahiptir. Bizlerden hizmet almak isteyen siz değerli müşterilerimiz bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İlgili Link: Küçükbakkalköy Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Nakliyat Hizmet Anlayışı

Sultanbeyli  nakliyat adımız ve üstün imajımız ile ferah ve konforlu bir nakliye süreci için siz değerli müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size fırsatlarımızı sunarken çalışma ekibimiz ve ekipmanlarımız ile tanışmanızı ön görmekteyiz.

Sizler de Sultanbeyli Nakliyat ile taşıma yapmak isterseniz en profesyonel taşıma sektörü ile tanışmaya hazır olabilirsiniz. Asansörlü bir çalışma ekibimiz vardır. Paketleme aşamasında da uzman bir ekiple karşılaşacak; vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalacaksınız. Firmamız siz değerli müşterilerimizin en değerli zamanlarını fırsata dönüştürmek üzere çalışır. 

İlgili Link: Fatih Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Müşteri Memnuniyeti

Müşteri ile kurulan iletişimin olumlu yönde ilerlemesi için talep ve sorularına anlaşılır bir dil ile cevap verilmelidir. Bu durum hem nakliyat hizmetinin kısa sürede sonlanmasına hem de güvenli bir hizmet sunulması açısından önem taşır. Yeni adrese ulaştırılan eşyaların montajları yapılır.

Kutulardan ve paketlerden çıkarılan eşyalar, müşterilerin belirttiği yerlere konulur. Böylelikle Göktürk nakliyat ile taşımacılık başarı ile sonuçlanır.

Sultanbeyli Nakliyat Eşya Paketleme

Birtakım eşyaların tek parça biçiminde götürülmesi hem araç içerisinde yer bırakmamasından hem de taşıma ya da araç içerisinde kırılma, hasar görme gibi olumsuz durumlara yol açabileceği için de montaj uygulamasının yapılması önemlidir. Mobilyalar tek parça olarak taşınamaz. Taşınma esnasında sıkıntı yaratabilirler. Bu gibi problemler ile karşı karşıya kalmamak için de monte uygulaması ile mobilyaların parçalara ayrılması sağlanır.

Eşyalar balonlu naylonlar yardımıyla birkaç kat halinde sarılır ve kutular içerisine yerleştirilir. Yerleştirme işleminde de ağır ve hafif eşyaların konumlandırılması farklı yerlerde yapılır. Böylelikle Sultanbeyli Nakliyat  ile paketlenen eşyaların birbirlerine çarpma sonucu kırılma gibi olumsuz durumların yaşanmaması sağlanır. Eşyaların paketlenmesi oldukça özen isteyen bir aşamadır.